"Valstybės pareiga taip pat apginti ir garantuoti tokį visuotinį gėrį kaip žmogiškoji aplinka ir gamtinė aplinka, kurių nepadės išsaugoti veikiantys paprasti rinkos mechanizmai".

 

JONAS PAULIUS II

Enciklika Centesimus Annus

 

 

 

Biografija

Gimiau 1959 m. sausio 17 d. Baltarusijos kaime Davčiūnai. Augau šeimoje, kur buvo ugdoma pagarba žmogui ir darbui, sąžiningumas, puoselėjamos krikščioniškos vertybės. Mano tėvai buvo nukentėję nuo bolševikų, tad besimokydamas mokykloje buvau vienas iš nedaugelio, kuris nepriklausė prokomunistinei jaunimo organizacijai, pvz.: pionierių ar spaliukų.

Nuo 1961 m. gyvenu Pabradės miestelyje, kuris įsikūręs vaizdingoje vietovėje netoli Vilniaus. Nuo pat vaikystės pamilau pasakiškai gražią Pabradės apylinkių gamtą, kur per pušynais apsuptą miestelį teka švariausia Lietuvos upė – Žeimena. Nuo tada visam gyvenimui tapau Lietuvos žemės patriotu.

1982 m. baigiau magistrantūros studijas Kauno Technologijos Universitete ir įgijau mašinų gamybos inžinieriaus laipsnį. Pagal specialybę dirbau kelių įmonių vadovu. Ten įgijau patirties kartono, elektrinių mašinų produkcijoje, šiluminės energijos gamyboje, kanalizacijos ir vandentekio eksploatavime bei aplinkosaugoje.

Užimdamas vadovo pareigas kategoriškai atsisakiau įstoti į komunistų partiją, nekreipdamas dėmesio į tuometinės valdžios pasiūlymus. Kaip asmeniame gyvenime taip ir politikoje esu ištikimas savo tradicionalistinėms pažiūroms.

Su žmona jau 30 metų gyvename laimingai santuokoje. Turime du suaugusius vaikus: Ireną ir Edvardą. Laisvalaikiu mėgstu žvejoti. Tai mane nuramina, padeda atgauti vidinę ramybę. Tačiau didžiausias pomėgis yra muzika. Jau 30 metų groju gitara. Man tai savotiška meditacija, atgaiva sielai. Muzika padeda atsipalaiduoti, suteikia jėgų naujų idėjų įgyvendinimui.

 

Lankosi pas mus

Dabar svetainėje 215 svečiai (-ių) ir narių nėra

Login form