"Valstybės pareiga taip pat apginti ir garantuoti tokį visuotinį gėrį kaip žmogiškoji aplinka ir gamtinė aplinka, kurių nepadės išsaugoti veikiantys paprasti rinkos mechanizmai".

 

JONAS PAULIUS II

Enciklika Centesimus Annus

 

 

 

Europos Parlamente laimėjo krikščioniškosios Europos vizija

Strasbūre posėdžiaujantis Europos Parlamentas gruodzio 10 atmetė šeimos vertybėms ir krikščioniškajai etikai prieštaraujančią Edite Estrelos ataskaitą dėl lytinės ir reprodukcinės sveikatos ir teisių.
Plenarinių posėdžių salėje įtampa tvyrojo iki pat balsavimo dėl alternatyvaus projekto, šiuo klausimu bendrai parengto ir pateikto dviejų frakcijų, t.y. Europos liaudies partijos ir Europos konservatorių ir reformuotojų frakcijos, kuriai priklauso europarlamentaras Valdemar Tomaševski. Šis labai svarbus balsavimas buvo vainikuotas sėkme: už balsavo 334 EP nariai, prieš – 327 europarlamentarai. Šis balsavimas yra ne tik svarbus įvykis, bet ir Europos Parlamente pasiekta pergalė, kuri užtikrins Europos šeimų ir vaikų apsaugą nuo jėga brukamo sekso propagavimo.

- Tėvai turi teisę būti pirmieji vaiko auklėtojai. Vaikams reikia meilės ir gero auklėjimo, o ne raginimo gyventi nedorovingai. Savo ruožtu moterims būtina užtikrinti geresnę sveikatos ir socialinę apsaugą, o ne brukti abortų propagavimą - pabrėžė europarlamentaras V. Tomaševski.

Taip vadinamąją Estrelos ataskaitą jau antrą kartą bandė prastumti ateizmą propaguojančios grupės, tačiau jau antrąsyk jos patyrė pralaimėjimą, nes europiečiams šiandien reikia tvirtos, tradicinės šeimos, tikėjimo ir gyvybės apsaugos. Atmesta ataskaita neigė šias vertybes ir propagavo negimusių vaikų žudymus, išlygos dėl gydytojų sąžinės panaikinimą, agresyviu būdu vykdomą mažų vaikų lytinį švietimą ir tėvų vaidmens apribojimą auklėjant savo atžalas.

Šiandien Europos Parlamente pasiekta sėkmė suteikia vilties, kad amžinos krikščioniškosios vertybės, kurios du tūkstančius metų buvo Senojo žemyno jėgos ir galios šaltinis, ir ateityje liks pagrindinės vertybės.

www.l24.lt

Lankosi pas mus

Dabar svetainėje 29 svečiai (-ių) ir narių nėra

Login form