"Valstybės pareiga taip pat apginti ir garantuoti tokį visuotinį gėrį kaip žmogiškoji aplinka ir gamtinė aplinka, kurių nepadės išsaugoti veikiantys paprasti rinkos mechanizmai".

 

JONAS PAULIUS II

Enciklika Centesimus Annus

 

 

 

Esi Kremliaus agentas

Nori būti lojalus Lietuvai, turi aptikti kuo daugiau Kremliaus agentų.

Kaip visada patriotiškiausi tuo klausimu konservatoriai. Tėvynės priešais įvardijo netgi Seimo komisijos energetikos narius, kurie išdrįso paviešinti korupcijos faktus ir valstybės pinigų švaistymą strateginių energetinių objektų statybos metu. Į Putino agentų sąrašą pateko taip pat “Lietuvos ryto” televizijos žurnalistė Rūta Janutienė, kuri išdrįso paklausti Seimo narę Rasą Juknevičienę apie tų objektų neracionalų pinigų panaudojimą.

Daugiausia Lietuvos priešų aptiko tos srities patriarchas Vytautas Landsbergis.  Anot p. Landsbergio pasirodo, kad referendumo iniciatoriai dėl žemės pardavimo užsieniečiams savo veiksmus koordinuoja su V. Putinu. O jeigu dar kalbėtume  apie 300 000 parašų surinkimą, tai pasirodo, kad kas dešimtas Lietuvos gyventojas yra Kremliaus agentas ir tai tik būtų tik tie, kurie atvirai prisipažino. O kiek jų dar slapstosi, kurių skaičius nežinomas? Net baisu darosi! Todėl nesistebiu, kad Lietuvos VSD vadovas  iš Seimo tribūnos sielojosi, kad trūksta lėšų kovai su agentais! Turime jam padėti. Žiūri Rusijos televiziją – esi Putino agentas, prisėdai šalia ruso – esi šnipas, klausaisi „Russkoje radio“ – gauni užkoduotą agentų informaciją. O jei esi dar ir lenkas, tai net rusiškų žurnalų skaitymas parodo, kad esi išdavikas.

Bet daugiausia agentų slapstosi Lietuvos miškuose. Tai  - laukinės kiaulės (šernai), Lukašenkos šnipų armija, kuri gali be jokių kliūčių kirsti Lietuvos sieną. Kiekviena kiaulė turi įmontuotą mokrofoną, kas antra – kamerą. Dėl to ir buvo įsakyta šaudyti tas kiaules, o ne kaip mums sakyta, dėl neva kažkokios užkrečiamos ligos.

 

Lankosi pas mus

Dabar svetainėje 17 svečiai (-ių) ir narių nėra

Login form