"Valstybės pareiga taip pat apginti ir garantuoti tokį visuotinį gėrį kaip žmogiškoji aplinka ir gamtinė aplinka, kurių nepadės išsaugoti veikiantys paprasti rinkos mechanizmai".

 

JONAS PAULIUS II

Enciklika Centesimus Annus

 

 

 

Prisiekė dar keturi naujojo Seimo nariai - Z.Jedinskis, O.Leiputė, G.Mikolaitis ir I.Rozova

Ketvirtadienį prisiekė dar keturi naujojo Seimo nariai Zbignevas Jedinskis, Orinta Leiputė, Gintautas Mikolaitis ir Irina Rozova.

Jie prisiekė vėliau, nes į Seimą pateko vietoje rinkimų sąraše aukščiau buvusių, bet mandatų atsisakiusių politikų.

Prisiekus šiems parlamentarams Seime bus 139 Seimo nariai. Visos tautos atstovų vietos 2012-2016 metų kadencijos Seime bus užimtos, kuomet kovą įvyks pakartotiniai rinkimai Biržų-Kupiškio ir Zarasų-Visagino apygardose. Čia rinkimų rezultatai buvo pripažinti negaliojančiais.

Socialdemokratai O.Leiputė bei G.Mikolatis į Seimą atėjo po rinkimų mandatų atsisakius Europos Parlamente dirbti likusiems Zigmantui Balčyčiui bei Vilijai Blinkevičiūtei.

Su Lietuvos lenkų rinkimų akcija į Seimą kandidatavę Z.Jedinskis bei I.Rozova mandatus gavo, kai jų atsisakė europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis bei Šalčininkų meras Zdislavas Palevičius.

Źródło: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/prisieke-dar-keturi-naujojo-seimo-nariai-zjedinskis-oleipute-gmikolaitis-ir-irozova.d?id=60054437#ixzz2JvEKkPcQ

Lankosi pas mus

Dabar svetainėje 14 svečiai (-ių) ir narių nėra

Login form